KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10984254
nr 1098 4254
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, 55 / 360 signerad, -76, motivet: 69x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:40:54
21/3 09:50:35
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén